Witaj

w naszym BROWARZE

Jeżeli chcesz zostać sprzedawcą naszych piw zapraszamy do kontaktu.

Browar STODOŁA zlokalizowany w niewielkiej ale urokliwej miejscowości Libusza jest pierwszym w powiecie gorlickim browarem rzemieślniczym działającym również na zasadzie Inkubatora Przetwórstwa Lokalnego. Zaprojektowany został tak, by w pełni wykorzystać możliwość w zasadzie niewielkiej przestrzeni budynku będącego dawną stodołą. Nasze piwa produkowane są wyłącznie przy użyciu naturalnych składników. Są to piwa niefiltrowane, naturalnie nasycone dwutlenkiem węgla, warzone według autorskich, stale udoskonalanych receptur. Każde nasze piwo jest w zupełnie innym stylu. Obecnie w podstawowej ofercie mamy 4 piwa: Libuskie "Myntne" - piwo pszeniczne, Blask Łukasiewicza - American Lager, Pogórzańskie - India Pale Ale, oraz Rzezimieszek - piwo marcowe.

Browar STODOŁA funkcjonuje również na zasadzie Inkubatora przetwórstwa lokalnego. Zatem każdy z Was może zostać piwowarem i wyprodukować u nas własne piwo. Zapraszamy.

Ostatnie wydarzenia

Zatrudnimy kelnera / kelnerkę

2020-06-03

W związku z ciągłym rozwojem firmy zatrudnimy od zaraz kelnera lub kelnerkę. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 601 450 098. Miejsce pracy Restauracja i kawiarnia U BECZA w Bieczu.

Paleta DONER KEBAB w Tuchowie

2020-05-29

W związku z dalszą ekspansją naszych piw w kierunku północnym podjęliśmy współpracę z Paleta DONER KEBAB w Tuchowie przy ulicy Kolejowej. W tym lokalu dostaniecie wszystkie nasze piwa...

Nowy szyld

2020-05-26

Nasz Browar ma w końcu własny szyld. A gdyby ktoś jeszcze nie wiedział jak do nas trafić, nasz adres to 38-306 Libusza 230.

© 2020 Brewery. All rights reserved | Browar STODOŁA