#WspieramyLokalnyBiznes: Jak firmy mogą przetrwać kryzys? Należy się wspierać!

2020-04-06

Zatem i my liczymy na Waszą pomoc i oferujemy ciekawe rozwiązania. Otóż w każdej dogodnej chwili otworzymy dla Was progi Restauracji i kawiarni U BECZA w celu możliwości zakupów ciekawych naszych propozycji... wystarczy tylko wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 731 022 066 lub na adres mailowy browar.stodola@gmail.com

Polecamy Wam 3 wersje naszego Niezbędnika Browaru STODOŁA, który pozwoli zarówno Wam jak i nam przetrwać te trudne czasy. Walory smakowe naszych piw oraz znajdujące się w nich składniki odżywcze z całą pewnością pomogą zachować Wam równowagę psychiczną podczas izolacji. Jednak najważniejszym aspektem tej akcji jest to, że kupując nasz Niezbędnik wspierasz naszych pracowników w tym trudnym czasie. Wiedz, że dla bezpieczeństwa nas wszystkich zestawy pakujemy w maseczkach i rękawiczkach posiadając na sobie strój ochronny oraz wszystko dezynfekujemy. A oto co polecamy?

1. MAŁY ZESTAW NA KWARANTANNĘ
To idealny zestaw na czas izolacji z własnej lub niekoniecznie własnej woli. Nasze bezpieczne pudełko mieści 10 butelek różnych piw. W skład zestawu wchodzą: 3 butelki piwa pszenicznego Libuskie Myntne, 2 butelki american lager Blask Łukasiewicza, 1 butelka india pale ale Piwo Pogórzańskie, 1 butelka piwa marcowego Rzezimieszek, oraz 3 butelki pilsa czeskiego Pivo Zizkove.
Cena przy odbiorze osobistym 70 zł.

2. DUŻY ZESTAW NA KWARANTANNĘ
To idealny zestaw na czas izolacji z własnej lub niekoniecznie własnej woli. Nasze bezpieczne pudełko mieści 20 butelek różnych piw. W skład zestawu wchodzą: 4 butelki piwa pszenicznego Libuskie Myntne, 4 butelki american lager Blask Łukasiewicza, 4 butelki india pale ale Piwo Pogórzańskie, 4 butelki piwa marcowego Rzezimieszek, oraz 4 butelki pilsa czeskiego Pivo Zizkove.
Cena przy odbiorze osobistym 140 zł.

3. PRZETRWALNIK BROWARU STODOŁA
Nasz pakiet mieści:
- 2 butelki piwa pszenicznego Libuskie Myntne,
- 2 butelki american lager Blask Łukasiewicza,
- 2 butelki india pale ale Piwo Pogórzańskie,
- 2 butelki piwa marcowego Rzezimieszek,
- 2 butelki pilsa czeskiego Pivo Zizkove
- 2 kufle 0,5 l z nadrukiem Browar Stodoła
- 2 koszulki z nadrukiem Browar Stodoła
- 10 wafli (podkładek) do piwa Browar Stodoła
- 10 naklejek Browar Stodoła
- bilet na sztukę warzenia piwa połączoną z degustacją w Browarze STODOŁA w Libuszy do umówienia w dogodnym czasie, kiedy trudne chwile już miną. W ramach degustacji otrzymasz 5 naszych piw lanych. UWAGA WERSJA LIMITOWANA!!!
Cena przy odbiorze osobistym 436 zł.

© 2020 Brewery. All rights reserved | Browar STODOŁA